SOŠ a SOU Podbořany

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Vážení žáci, vážení rodiče,

právě si prohlížíte internetové stránky, které si kladou za cíl vás v krátkosti seznámit s naší Střední odbornou školou a Středním odborným učilištěm v Podbořanech. Zdůrazňuji, že jsme školou státní, kde se neplatí školné. Tyto stránky vás budou informovat o maturitním studiu a vyučovaných učebních oborech na naší škole. Jejich prostřednictvím vám předkládáme možnosti, které při výchově a vzdělávání škola poskytuje. Jsou adresovány rodičům, žákům, výchovným poradcům na školách, náborovým pracovníkům, absolventům tříletých učebních oborů, kteří mají zájem o nástavbové studium s maturitou, ale i našim bývalým absolventům a široké veřejnosti.
Naší snahou je poskytnout žákům takové vzdělání a výchovu, aby po absolvování studia zvoleného oboru byli schopni se co nejlépe uplatnit v praxi i soukromém podnikání, aby dokázali samostatně, svědomitě a na profesní úrovni vykonávat svá povolání. Pokud vás informace na těchto stránkách zaujmou, pak tyto splnily svůj první cíl. Rozhodnete-li se pro studium některého z nabízených studijních či učebních oborů, dosáhli jsme maxima a rádi se s vámi v naší škole setkáme. Na těchto stránkách však nenajdete všechny potřebné informace, a proto jsme připraveni kdykoliv vás přivítat, poskytnout další údaje a umožnit vám prohlídku celého areálu školy. Vážení žáci, výběr maturitního studia, a nebo učebního oboru, který by mohl směrovat váš budoucí život, není určitě jednoduchý. Přeji vám při tomto rozhodování šťastnou volbu a při studiu na naší škole jen ty nejlepší výsledky.

Mgr. Bejček Jiří, ředitel SOŠ a SOU Podbořany

Vývoj školy v obrazech v letech 1981 - 2011